Program Sportbonus już działa!
15.11.2016

Program Sportbonus już działa!  Może się o tym przekonać każdy, kto odwiedził stronę Sportbonus.pl i zarejestrował do Programu.  A dlaczego warto ? Powodów jest kilka:

• Uczestnik Sportbonus zyskuje:
  1. możliwość wspierania rozwoju ulubionego Klubu niejako przy okazji codziennych zakupów
  2. możliwość współdecydowania na co Klub przeznaczy część zgromadzonych środków
  3. możliwość zrobienia czegoś pożytecznego dla innych – wkładu w rozwój Klubu, szkolenie dzieci i młodzieży lub też wsparcia programów pomocowych realizowanych przez UNICEF –Beneficjenta Sportbonus.
  4. I na dodatek - zwrot części transakcji zrobionych u Partnerów Programu Sportbonus.
  • Klub lub Organizacja, zyskuje:
  1. środki na rozwój i działalność
  2. mechanizm umożliwiający długofalowe pozyskiwanie funduszy
  • Partner Programu Sportbonus zyskuje:
  1. zwiększenie sprzedaży dzięki zwiększeniu ilości Klientów, transakcji, pozyskaniu lojalnej grupy kupujących
  2. wizerunek firmy, zaangażowanej, świadomie wspierającej lokalny Klub.

Sportbonus to program umożliwiający udział wszystkim – osobom prywatnym, firmom zarówno w roli Partnera Programu jak i Uczestnika, jest bezpłatny, bez barier i skomplikowanych procedur.

Jak dołączyć do Sportbonus? Najprościej na stronie Sportbonus.pl podając minimum danych tj. imię oraz adres e-mailowy. (warto też podać numer telefonu – ułatwi to potwierdzanie transakcji w Punktach Partnerskich).  Potem już tylko wystarczy kliknąć w link aktywacyjny, wybrać Klub lub Organizację i robić zakupy u Partnerów Programu.  A kim są Partnerzy Programu? To ponad 200 sklepów, punktów usługowych z różnych branż. Są wśród nich sklepy internetowe (należy pamiętać aby do sklepu „wejść” przez stronę Sportbonus) oraz stacjonarne, gdzie transakcje należy potwierdzić na tablecie lub terminalu podając kwotę oraz Nr Kibica lub telefonu.

A potem -  potem już tylko należy się zdecydować na warto przeznaczyć zgormadzone środki.  Zapraszamy do Sportbonus aby kibicując - zyskiwać i decydować.